StarGirLs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StarGirLs

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...

+7
VisnelircheLTh
happyjale_Th
merveworld
AyŞeGüL
RieLa
*İlksel*
Ceyda
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Ceyda
Moderatör
Moderatör
Ceyda

Ruh Halin? : Cesaretli Razz

Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 3:02 pm

Beğendiginize sevindim Embarassed
http://happyceyda.blogcu.com
Ceyda
Moderatör
Moderatör
Ceyda

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 4:54 pm

kimséSizLiqimin kimé aiT oLduqunun né önémi waR. ?
sonuçTa yiné KimSésizim !!

qüné$i qöRméyi ßu kadaR Çok isTérkén nédén Hér yéri siyah ßéyaz qöRDüqümü $imDi anLıyoRum..méqéR çaLmı$sınız Tüm RénkLéRimi O yüzDén qöRémiyoRum !!

[[ '' aLdıqım néFésé küsTüm '' ]]

koLay oLsa qiTmék ßöyLé oLmaz, aqLamazDım !! ama qiTmék zoRunDayım !!__________________

.... † вιя тєк ѕ€ηι вaηα çOк göя∂ü ∂üηуα † ...

kaLbimn mührünü aÇan tek anahtar , né oLur snDé terk étmé ßéni ..

séfDim onu néDénsiz ..séfméDi $éréfsiz .. ama ßis kaLDırDığımız g*tü inDirmésiniDé ßiLiris !!

öLümDén korkmuyorum Da ték korkum unutuLmak ..

a$kın çaLar saati kopya kaLpLér uyku ßöLDü ...

hücRéLérimin hér ßiriyDi kansérin yémi !!

söLéDikLérimDén çok sakLaDıkLarımDa sakLıyım .. wé qizLéDikLérimDé qizLiyim .. ßéni anLamak iÇin konu$tukLarımDan çok sustukLarıma kuLak wérin

aRanıyor sahißi ruhumun ..

hayata anLam yükLüyorum ıııııııı[]ıı %99..

sénsizLiktén Doğan, séssizLik DoLu oLan =/

DoğruLuk sonsuzLuğun qüné$iDir .. nasıL oLsa Doğar

Tüm ümitLérim sénDéyDi..! // Hér zaman ßöyLé oLmam ßéncé fayDaLan ßu DurumDan [.....] !

A$k oLunca konu.. qéLmiyo sohßétin sonu !!

masaLLar qérÇék DéiLDir .. né kaDar hayaL étsénDé ..

éski yérini kaLßimDé aRama.. GözümDén akan séLé karış†ın.. !

aLLahı^ım yağmur yağDır yérzüné pisLikk çokk !!

söyLénmémi$ sözLérim war !!

ßu kaDar .. ama Daha ßénim nickLér bitméz !!

Eér HéR GéCé YaTTııNda
ßüüLü Dü$Lér SaNa ßéNdén ßaHséDioSa..
Hémén TaTLı UyqUnDaN uYaN ÇüNqÜ ßéN Hiç UyUyAmAm..
SéNy Dü$ünDüüm ZamAn.. !

Ona SöYLe...Onu GeRÇeKTeN SeVMeDiM.... Ona SöYLe.. Onu BiRDaHa GöRMeK isTeMiYoRuM... Ona

#_ Sana FazLa qéLdiqimi havLayaRak déqiLdé konu$aRak söyLéméyi dénéséydin İçimdéki Hayvan Sévqisi ßu kaDaR azaLmı$ oLmıCakTı _#

---|isTémédén $éyTana Uyan méLék |---

cinayet saati geldi ... toprağın bol olsun YALNIZLIK...

ZuLmü aLkışLayamam..zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem…!!!

Aynalarla avunma , göstermezler içini.. Hiç çekinme tanı kendini..’

sAna Olan KiniMe Sakın KıZma ''SEviORmm'' NedE olSa...

yaŞadıkÇa neFes aLdıkça Her Sabah UykuDan uyAndıkÇa yeNiden ÇoğalıOr.. ölMüor.. İçimdeki Bu hAsreT....!!!

ßazn uzn cümlelern noktasdr a$k seßepsz akan yaşlarn şahidi kimi zamn zarafetidr güzelliğn kimi zamnda kalbn akla ihaneti!!!

GözlerimDen okunAn a$kı inKar €tmém ßeN..

ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

sıKILdm aRtıq bu yAlan SEvdaLardan...

Yeni bİ a$k aRıoRmm OrjiNAl bişi (H)...

Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr..

Kapılar kapandı yüreğime giriş yok artık!!

ne olmuş seni sevdiysem bak yeniden doğdum ben …

--------------------------------------------------------------------------------

Yéni ßi SayFa AçtıM KéndimE Çooook €skimişti SéninKi , $imdiKi Çoooook Yéni HariTa Médod Hémdé KaréLii .. .

ne ßekaR ne iLişqiDee ßu aRaLaR saDece gaRiq ßiR çeLişkiDe

AhH NeRde O EsKi AşKlaR $iMdİ MeCnuN KüPeLi LeYLa İsE KaŞaR!!

G€ç kAlMaDaN DöN! ßaNa !!! ßıRaKtIgIn Gißi S€NiNiM haLa CnCm. . .!

sussKyy Kırdıqın KaLp uyanMasınn .!!

Unutmq iStedm Ama iNan OLmadıı Hijj ßi$ein AnLamı kaLmadıı!!

Seni SilL ßasHtan yasayacaiimm aHDim olLsun ...

''qüLmeq Kimé yakışı0r''? s0rusuna >>MiLy0n Kéré CéwaBımsın !!''

Ben ''SeN SeN'' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!

GeçMişi DeiştİRemezSin Ama geLeceK haLen aVuçlaRının iÇindeDir

aŞhq BittkTen SonrA ArkAda$ kaLalım DeDiler PEki=>>güLe Farklı İsim verSEn deİşik Kokarmı

Ben ''SeN SeN'' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!

AşK'ın ÖlüM KokUyOr...

"a$q" bana bİ bdeN büüüq Mü qeLdin N..?!

ßuNu qoNuşMaya ßiLe Lüsum YhØqq seN peNi TaşıaMaDın..ßu yENi SayFaDa seNiN aDın YhØqq üsqüNüM TanıaMaDıM.

Küjüq ßir Kısh cOcuum ßhèn
SnnLè ßüyümèq isTèyn =)

bu AŞHQ baNa xL...

tos pmbe bi hyttı bnmqi... x(

yeter artık umutla yaşamaktan bıktım ya üfle şu içimdeki umut mumunu yada tekrardan yak...
,,,

Sus!
Gecemizin çığlıklarını duyayım.

S€nsİz buRalaRn tAdı tuZu yOq
dÜşünS€né yeDiim SaLatadA daHi sNi ArıOrm
şİmDi bAna sÖLeRmiSin
Bi HıyArıN eKsiklİqi bu KdRmı
BeLLi oLur???

azrailin olsun sallandıgın salıncak senn o kahpe ruhunu ölüm temizler ancak

ELimde Acının Öyküsü War BedeLi Çoktan Ödenmi$...

Senı Sevenıde Senıde Sevmıyorum !

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilirsen Hadi Çöz..

ßuNNaRınqi düNyaySa ßnDe UzayLıımmm

KaL Dedim Gittin .. Benim HikayemDin Bittin ..

tuT éLLériMi uyaNaLım saBaha ßaq qöSLéRime saqıNn ßni ßıRaqMa [L]...

séNi.. kaLBimé zinCirLédümM..anaHdaRuda kaüp eDdümm
gamzekizz12

gamzekizz12

Ruh Halin? : Duygusal

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 29, 2008 12:29 pm

Bencede Birtanesi Koydum Msneme
http://www.gamzekiz12.blogcu.com
*İlksel*
Asistan
Asistan
*İlksel*

Ruh Halin? : Cesaretli

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 29, 2008 2:13 pm

süper yaaaa saol cnmmm
http://www.ilkselinalani.blogcu.com
Ceyda
Moderatör
Moderatör
Ceyda

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 29, 2008 6:54 pm

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meğer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini
Ben aşkı gül yaprağına yazdım.Sonbaharda kurusun bir daha kapımda açmasın diye.Ama nerden bilirdim ki baharda yeniden açacağını ve aşkı yüreğime tekrar atacağını.
Gülü birgün, Seni hergün, Gülü soluncaya kadar, Seni ölünceye kadar sevecegim...

Ayriligin adini hasret koymuslar, Ben olum koydum, Seni sevmeyi ogenmeye baslayinca oldum, Askimiz mezarima cicek oldu

dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer önce birer birer toplarsın sonra teker teker atarsın fakat bazılarını atmaya kıyamazsın işte SEN o kıyamadığımsın!!!!!!!!

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

YUREK VERMEZ YUREKLIYE DARILDIM KUSTUM YUREGIMI SANA GETIRDIM BIR GUVERCIN KANADININ UCUNA DENIZLERDE TUZ KOYMADIM YARAMA BASTIM YUREGIMI SANA GETIRDIM SESIMIN IBRESI AZ KONUS DEDI.
BELKI YUZUM GULECEK DONECEGIM SASKINA BELKI MAHKUM OLACAK OMUR BOYU ASKINA BU KARARI VERIRKEN SAKIN BANA DEME TOY SENSIZ BEN YASAYAMAM ELINI KALBIME KOY

birgün zaman kayar elinden tutamazsin.sel gibi akan gözyaslarini kurutamazsin.öylesine sendeyim öylesine bendesinki unutmak istesekte artik unutamayiz!!!

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat

Uzaklılklar küçük sevgileri yok eder.büyükleri ise yüceltir.tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını daha çok alevlendirdiği gibi

MUTLULUK BANKASININ GÜZELLIKLER SUBESININ 2000 SAYILI HESABINIZA 365 GÜNLÜK SEVGI SIIRLERI YATIRILMISTIR ISTEDINIZ AN KULLANA BILIRSINIZ
Biliyorum ki Sen bi Günessin etrafinda gezegenler var , Sende bilmelisin ki Ben bi Dünyayim yanliz bende Hayat VAR...
AŞK BİR NEHİRDİR SUYUNDAN İÇME SEVDA BİR KÖPRÜDÜR ÜSTÜNDEN GEÇME GÜZELLER İÇİNDE KARAGÖZLÜ SEÇME AŞIK İSE SEVDANDAN VAZGEÇME

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Yokluğuna dayandım.sensizde sabah oldu. sensizde mevsimler değişti. ama dudaklarımla gülsemde gözlerimle gülmeyi unuttum sayende.

Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

DALGALARCA DALGALANDIM RUZGARCA ESTIM YUREGIMI SANA GETIRDIM SEN CAN ISTEMISSIN CANDAN DA OTE DOSTUM YUREGIMI SANA GETIRDIM
Aşk bir duygu olarak göz, gönül ve kulak menfezleriyle insanın iç alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi şişer, bir çığ gibi büyür, ve bir alev gibi onun her yanını sarar. Aşk vuslatla noktalanınca her şey durgunlaşmaya yüz tutar; ateş, söner baraj boşalır, çığda dağılır gider.
Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım )

BAZAN KAR NASIL HAZIN YAGAR BILIRSIN KURSUNI BIR GOKYUZUNDEN AGLAMAKLI ISTE OYLEYIM, KAPKARAYIM BU GUN GEL EN HUZUNLU SESINLE, EN DOKUNAKLI,

böyle basit bir dunyada sen benim icin cok ozelsin

Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Birine verilen değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini ve etrafına bak gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma.........!!!!!

Beni terkettigin gün saçlarindan bir tel koparip asacagim kedimi beni terkettigin gün kirpiklerinden birini koparip saplayaacagim kalbime ve beni terkettigin gün ölecegim
DÜN GECE DOLAŞIRKEN SOKAKLARDA, HER SAAT İSMİNİ KAZIDIM DUVARLARA, YİNE TESLİM OLMUŞTUM AKŞAMLARA, SENİ DÜŞÜNDÜKÇE DALIYORUM RÜYALARA...

güller güzeldir ama senin kadar değil, seni herkes sever ama BENİM kadar değil.

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

DAGLARDAKI RUZGARIN ESINTISI NASIL INSANIIN ICINDE BIR HEYECAN YARATIYOR ISE ISTE BENDE SENINLEYKEN O HEYECANI YASIYORUM BITANEM
cama vuran her damlada bir tek sen varsin ne istiyorum biliyormusun her gün yagmur yagsin!!
kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'
Denizlerden kagit,yosunlardan kalem yaptim,her yere seni seviyorum yazdim,ama sen aptalsin,inandin,cünki ben seni sevmedim,sana taptim.

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN

Seviyorum seni ilk günki gibi Eriyorum hasretinden bir demir parcasi gibi Vuruldum sana bir pacavra misali Asığım sana ilk günki gibi

ONUN UZUNTUSUNU PAYLASIP..ONUN ICIN AGLIYORSANIZ BU ASKTIR...O OLMADAN ONU DUSUNUP AGLADIGINIZ OLDUYSA ..O DA ASKTIR

güneşe adını buzla yazan biri olura, bilkı o seni benden daha çok seviyordur

YESİLLER GİYER BAHAR OLURSUN.MAVİLER GİYER DENİZ OLURSUN.BELLİ OLMAZ BELKİ BEYAZLAR GİYER BENİM OLURSUN...

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.
Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın...

SEN DEPREM GIBI GIRDIN GONLUME FAY HATTI CIZDIN YUREGIME ENKAZLAR BIRAKTIN UZERIMDE KALBIMDE ARTCILAR DEVAM ETMEKTE OZLENMEKTESIN GULUM 8.4 SIDDETINDE.
AyŞeGüL
Özel Üye
Özel Üye
AyŞeGüL

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 30, 2008 2:36 am

Ceyda durmak bilmiyoo...Durma ceyda böyle devam et canım Very Happy teşekkürler Smile
http://www.winxaysegul9.blogcu.com
*İlksel*
Asistan
Asistan
*İlksel*

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 30, 2008 10:12 am

AyŞeGüL demiş ki:
Ceyda durmak bilmiyoo...Durma ceyda böyle devam et canım Very Happy teşekkürler Smile

katılıorumm
Ceyda
Moderatör
Moderatör
Ceyda

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 30, 2008 4:24 pm

siLdiqLérim wardır 0nLar yanLışLarım..we..pİşmanLıqLarımdır * aDLarı anıLmaz.. HatırLarı s0ruLmaz Sadece ßéDDuaLarımdır .. !!

яυнυмυ тєѕℓιм αℓ∂ı şєутαη...

' Gözümü ßoyamaya CaLı$ma OLum ßénim Dünyam Zati Rénqarénk..!

Tanяı DéiLim Ama Tapannaя Faя...

CahiL DéiLim Ama Séwméi ßiLméi$Léяim Faя...
YanLı$ DéiLim Ama SapkınLıkLaяım Faя...
ßazén ßo$ Konu$uяum Ama GücLü CümLéLéяim Faя...
$aяkı DéiLim Ama EzqiLéяim Faя...
Pi$man DéiLim Ama HatıяLamaı UnuddukLarım Faя...
MéqaLomAn DéiLim Ama ßüyüLéici 1 ßén Faя...
ArtiSt Hic DéiLim Ama "MuhTé$ém OLmaK" KanıMda Faя..! x)

' Gözya$Larını SiLéßiLécéin Ték Yér ELinin Térsi. Akmasın Gözya$Ların. IsLanmasın N GözLérin N Dé ELinin Térsi...

' TopLa Önümé Attıqın ßozuk SözLéri ßén ßunLardan Annamam..!

' N Zaman ßu Kadar Zor OLdu NéFés ALmak..?

' Sénin $imdié Dék Yaßdıqın En İi $éy Kayßédmék..!

' 1... 2... <3... Zaman ßiddy ßuuuum..!

' ÖzqürLük Warsa Ucmak Nié

geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım

yanLı$ yapanı asLa affetmem fazLasını ya$atırım..

√ вσşℓυктα кαувσℓαη єηкαѕ мιѕαℓιуιм...

єѕιя мι ∂üşтüм ؟
вıяαкıρ gιтмєℓι мιуιм вυ вєηℓιктєη,υzαкℓαяα؟
кüçüк кız αятıк çσк уσяυℓ∂υ....
уαşαмαк α¢ı çєкмєктєη ιвαяєт..
тєк тαвαη¢α нαℓιηє ηє σℓ∂υ...؟
кιм уιηє zαя тυттυ ؟
нαηgι нιℓє кυя∂υ ؟
ηєуѕє zαтєη кαяıη¢αℓı göѕтєяιуσ∂υ
вυ σуυη ѕση вυℓ∂υ....√

Yırttım resmiNi .. arTIK eskidin unuttum isMini .. >>seN 1 kaHpésin<< Bıktım Büsbütün Hérşeyden ..**seNin yüzünden KAHRETSİN !!

aL canımı Démé bana!

Bes Para Etmez Ruhun wardı..Onuda *Seytana* Satmıssın...

''qüLmeq Kimé yakışı0r''? s0rusuna >>MiLy0n Kéré CéwaBımsın !!''

Takma Masumiét Maskéni ßén ßu YaLanLara Kanmam..!

' Sana Git Diémém Ama KaL Démék Dé GéLmior İcimdén..!

' Yétémiorum Kéndi Kéndimé, İhtiacım Var Sana...

' KaLßimi GöréßiLsédin ßiLirdin Hér$éin KayßoLmadıqını..

' KraLına YoL Vérén Soytarısını Mı Dü$üncék..?

' Daa Onsuz 1 Hayad ßiLé HayaL Edémiosun Péki Ona NasıL Véda Edicéxin?

' I$ıkLarı Kapatıp GözLérini 4 Acınca MutLu Mu OLdun SaLak.!?

' KaLßimi YanakLarımın CoqraFyasına Gömüorum...

' ßén TamamıyLa İnsan Gißi Görünmék Üzéré TamamLanmı$ 1 Ruh Numunésiyim..!

' Narkoz ALmı$ Gißi Hisséddiqimdén ßéri Addıqım Hér Adım Sénkronizé..!

' A$k Oyununu Son OyNadıqım $eytanDı O da ßeNi GünahLaRına SaTTı...

' †ıк..! †ıк..! †ıк..! кiм..! 0σ..! ( - ßђєи..! - λSк..! ) ßi..! S.q†iя..! qi†..! γђλ..!

' Gözya$Larını SiLéßiLécéin Ték Yér ELinin Térsi. Akmasın Gözya$Ların. IsLanmasın N GözLérin N Dé ELinin Térsi...

KarDan adam oLr senDén aDan oLmaz

ßéNi ceKemeyenLr anTén takTırsn

beLLéqsizLéRLé i$im yOq özénTiLérLé i$im cOq

awazım cıktıqı kaDar susuOrum

en büyüq hayat feLsefesi 'insanLıq' ama kimindé haywanLıq

tip tiP baqMa tik oLursun

tRipLérimLé oyNamaa!!

kHénDini fasLa kasMa daMarLarın biLé baNa hasTa

buqün şampiy0n diiLim yarn oLurm beLqi hewesiNéDé son DéRéCé koNurum ..

Rocq ßitMéZ metaL öLmez

aqLamakTan yaş mı KaLdı qözLérimDé DamLayacaq .. Bu HaLimDén anLamaYan öLünce mi anLayacaq.. ?

..^RésT Çéktim Bu SahTé HaYat*a .. Ya$amaYacaqım Dérqen ..Sén Çıktın kaR$ıma

[»αкLιмdαѕιn«]..ѕαdece..[»υzαктαѕιn«]^

$imDi DaHa ii anLı0rum Ki * Néfés aLmaK déiLmiş Yaşamaq..aTé$LérDé yanmaq qiBi BirşeY seNsiz oLmak !!!

s0nsuzLuq ÖnümdeyDi hep aMa..>> qiDémedim sénD"n uzaqa ..<<

siLdiqLérim wardır 0nLar yanLışLarım..we..pİşmanLıqLarımdır * aDLarı anıLmaz.. HatırLarı s0ruLmaz Sadece ßéDDuaLarımdır .. !!

HayaT*a qüLüşünLé ceza wer Ki ..KöTüLüqlerle YıkıLmadıqını anLasınLar ..

Ya$amaq İçin Ya$ama .. Ya$adıqLarınLa Ya$a..<< Déwam eD KaDér Bén MuTLuyum ..>>

Bu kaDar koLaymı bİTécéqTi 0 büüq aŞkımız ç00qq üzüLdüm aqLamaqDan qöz ya$Larım Kurudu

qözü döNér aDam asaR..s0Ra marS*ta HayaT arar..CanLı YayınDa ŞéüTan*Lar

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

akıLLısı Bizi bLmaz.. deLisi q*tüMüzden ayrıLmaz

dÜş.. qit snD" yüreqimden sesSizce

HéR Ka$aRn soNu TosT oLmakTr

DünYa yaNsa Ka$aRLarı eRiméss

annemLer daha iyisni yapana Kadr en iyisi béN!mm

Bén sıraDan bir inSanım ama Ön sıRadan
*İlksel*
Asistan
Asistan
*İlksel*

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 01, 2008 11:24 am

çok saoll cnmm
rock19951995

rock19951995

Ruh Halin? : mutlu

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 11, 2008 10:05 pm

evet gerçekten de uğras vermissin hemde çok güzeller saoll
http://benimblog.com/saka1995
rockçı kıZz

Ruh Halin? : bomba gibi

MesajKonu: Geri: Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...   Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 2:22 pm

evet çok uğraş vermişsindir çok teşekkürler Very Happy hemde bunlar her yerde yokk..
http://www.popofan.com , www.eglenceksin. blogcu.com

Ceyda'dan Muhteşem Msn Nickleri...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Rap Nickleri
» ROCK nickleri
» Kapak msn nickleri
» bulunmayan nickleri buldurtturdum