StarGirLs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StarGirLs

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Genel kültür

3 posters
YazarMesaj
happyjale_Th
Moderatör
Moderatör
happyjale_Th

Genel kültür Empty
MesajKonu: Genel kültür   Genel kültür EmptyPaz Haz. 29, 2008 4:24 pm

Bence genel kültür bölümü olsun.Futbolda ve ya dünyada olan diğer gelişmeleri oraya yazarız
http://happyjale.blogcu.com
EdanuR
Moderatör
Moderatör
EdanuR

Genel kültür Empty
MesajKonu: Geri: Genel kültür   Genel kültür EmptyPtsi Haz. 30, 2008 7:43 am

BENCE İYİ BİR DÜŞÜĞNCE FİKİR):
rock19951995

rock19951995

Ruh Halin? : mutlu

Genel kültür Empty
MesajKonu: Geri: Genel kültür   Genel kültür EmptyPaz Tem. 06, 2008 7:28 pm

Türk futbolu başkanını kaybetti

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bodrum'da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti... Hasan Doğan'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve tüm sevenlerine sabır diliyoruz... Hepimizin başı sağolsun...
5.7.2008

14 Şubat 2008 tarihinden beri Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevini yürütmekte olan Hasan Doğan, evli ve iki çocuk babasıydı.

HASAN DOĞAN (1956-2008)
1956 yılında Kastamonu'nun Abana ilçesinde doğan Hasan Doğan, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1981-1988 yılları arasında Koç Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörü olarak görev yapan Hasan Doğan, 1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey firmasının genel müdürlük görevini üstlendi.

Aysel Doğan ile evli olan ve iki çocuk babası olan Hasan Doğan, Futbol Federasyonu başkanlığının yanı sıra; Ramsey Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Gürmen Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Kip-Teks Konf. İmalat Paz. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanlığı ve Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütüyordu.

Levent Bıçakcı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekili olarak görev yapan Hasan Doğan'ın bu görevleri dışında, Boks Federasyonu yönetim kurulu üyeliği, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyeliği ve Beşiktaş Kulübü kongre üyeliği görevleri de bulunuyordu.

143 gün başkanlık yaptı
Bodrum’da, 52 yaşında kalp krizi sonucu vefat eden Doğan, Ankara’da 14 Şubat tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul sonrası başkanlığa seçilmişti. Toplam 143 gün başkanlık yapan Doğan, genel kurula katılıp oy kullanan 231 delegenin 222’sinin oyunu alarak başkan olmuştu.
[u]
http://benimblog.com/saka1995

Genel kültür
1 sayfadaki 1 sayfası