StarGirLs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StarGirLs

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a)

3 posters
YazarMesaj
happyjale_Th
Moderatör
Moderatör
happyjale_Th

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Empty
MesajKonu: Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a)   Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) EmptyPtsi Haz. 30, 2008 6:04 pm

Dünyada böyle güzel bir şehir varmıdır çok merak ediyorum....Değerini bilelim lütfen!! Paris londra Budapeşte Roma hepsi palavra..

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen2

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen4 Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen5

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen6 Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen7

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen8 Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen9

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen10 Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen11

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen12 Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen14

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen15 Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen16

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen17 Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen18

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen19 Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) Mahsen22
http://happyjale.blogcu.com
Ceyda
Moderatör
Moderatör
Ceyda

Ruh Halin? : Cesaretli Razz

MesajKonu: Geri: Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a)   Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) EmptyPtsi Haz. 30, 2008 6:54 pm

Süper yaa ne demişler Ah İstanbul Ah ama gerçektende ahki ah süper bir şehir oraya gitmek isterdim RazzVery Happy Embarassed
http://happyceyda.blogcu.com
EdanuR
Moderatör
Moderatör
EdanuR

MesajKonu: Geri: Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a)   Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) EmptySalı Tem. 01, 2008 11:45 am

canım bu yerler süper ama sen birde sanayiye gel
happyjale_Th
Moderatör
Moderatör
happyjale_Th

MesajKonu: Geri: Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a)   Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a) EmptySalı Tem. 01, 2008 11:43 pm

Ben burda yaşıyorum ceyda hıh
http://happyjale.blogcu.com

Jaleden Bir İstanbul Masalı(aşık olacaksınız İstanbul!a)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-